Zarząd Stowarzyszenia Kraina św. Anny ogłasza nabory wniosków nr 4/2017, 5/2017, 6/2017 i 7/2017 termin składania wniosków 14 sierpnia do 31 sierpnia 2017r. w godzinach od 7:30 do 11:30. Zapraszamy!

Współczesny Święty Mikołaj w ramach "Działaj Lokalnie"

Klub Karate-Do ENSO organizuje spotkania w ramach projektu ” Współczesny Święty Mikołaj ” w oparciu o wsparcie grantu "Działaj Lokalnie" Stowarzyszenia Kraina Św. Anny i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

Niesamowita atmosfera na zajęciach, każdy ma możliwość dołożenia swojego pomysłu, by w ciekawy sposób pokazać i nawiązać do tradycji Świętego Mikołaja. Wszyscy planują stroje , opracowują i przygotowują inscenizację na temat Świętego Mikołaja. Szykujemy też formę do sportowej rywalizacji. Wszyscy zgłębiają tajniki karate, które pozwolą na podniesienie kondycji, sprawności i dobrego samopoczucia. Jednym słowem wielka rodzinna sportowa atmosfera.

Finał grantu planowany jest na grudzień – gdzie odbędzie się przedstawienie oraz rodzinny Mikołajkowy Turniej sportowy. To będą wspólnie spędzone chwile: rodzice , dzieci, babcie i dziadkowie i wszyscy którzy przybędą by aktywnie spędzić niedzielne popołudnie.

Autor: J.Bajorek

20.10.2016r.

 

 

Powrót na stronę główną