Od 3 lutego 2020 r. zmianie ulegają godziny otwarcia biura Stowarzyszenia.

"Wygrać czas dla rodziny"

 

Kolejne warsztaty w ramach projektu "Czas rodziny" zorganizowane przez Stowarzyszenie Twórców i Artystów Pasja są już za nami.
ale to nie koniec twórczych atrakcji jakie oferują nam w czasie wakacji realizatorzy projektu "Czas rodziny".

 

"Czas rodziny" to seria wydarzeń organizowanych dla osób w różnym wieku, skupiających się wokół pogłębiania relacji w rodzinie. Pierwsze warsztaty wikliniarsko-plastyczne zostały zorganizowane w siedzibie Stowarzyszenia "Pasja" 3 lipca, poprowadziła je Dagmara Kostrzewska - twórca z Opola. Zapraszamy na mini fotorelację:

 

 

Nie opadły jeszcze emocje po pierwszych warsztatach wikliniarskich, a już za nami Rodzinny Turniej Szachowy, który okazał się wielkim sukcesem. Towarzyszyła mu rodzinna i przyjacielska atmosfera, wypełniona śmiechem i sportowymi emocjami. Okazało się, że świetna zabawa, nie wyklucza rywalizacji! Warto jednak wspomnieć, że rywalizacja ta była również wyjątkowa. Podczas gry dało się słyszeć przyciszone rozmowy między zawodnikami:
-"czas Ci leci, naciśnij zegar"
-"oo dzięki".
Na zawodników czekał także poczęstunek m.in. kanapki, ciasto, owoce, kawa, herbata, woda.
Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Wspaniali zawodnicy przyjechali do nas m.in. z Leśnicy, Rożniątowa, ze Zdzieszowic, z Opola, Rozwadzy i oczywiście z Krapkowic.


Oprócz właściwego turnieju, w sali obok odbywały się rozgrywki "Arcymistrzów": par składających się z nieumiejącej grać córki i ojca, który podczas gry uczył swoją pociechę zasad poruszania się figurami i pionami. W tej kategorii wszyscy byli wygrani. Rodzinny Turniej Szachowy przyciągnął również widownię i kibiców.

 

 

 

 

Powrót na stronę główną