W dniach 25 – 29 czerwca 2018 r. biuro czynne w godzinach 7.00 – 16.00. W dniu 27 lipca 2018 r. biuro czynne w godzinach 7.00 – 10.00. W pozostałe dni biuro czynne od 7.00 - 15.00.

Stowarzyszenie Kraina św. Anny z promocją w Jablonkowie

 

W celu popularyzacji działalności LGD wewnątrz i na zewnątrz obszaru Stowarzyszenia Kraina św. Anny, zgodnie z planem komunikacji na 2017 rok w dniu 5 sierpnia wzięliśmy udział w Międzynarodowym Spotkaniu Folklorystycznym "Gorolskie Święto".

Od godziny 11.00 na przygotowanym stoisku można było odbierać materiały promujące Stowarzyszenie Kraina św. Anny oraz porozmawiać z pracownikami o atrakcjach turystycznych naszego obszaru. Jak się okazało nie byliśmy jedyną lokalną grupą działania na wydarzeniu, obok naszego stoiska promowała się Lokalna Grupa Działania Cieszyńska Kraina, z którą wymieniliśmy się doświadczeniami w realizacji strategii oraz materiałami promującymi. Nasze stoisko odwiedził również Dyrektor Muzeum Wsi Opolskiej Jarosław Gałęza, a także Pan Janusz Wójcik Doradca w Gabinecie Marszałka Województwa Opolskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z spotkania:

 

 

 

Powrót na stronę główną