W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo od dnia 12 października 2020 r. ulega zmianie organizacja pracy Biura.

Ostatnie już "Przytulanki pachnące mamą" powędrowały do szpitala

W dniu wczorajszym w Galerii Studnia, Stowarzyszenie Twórców i Artystów Pasja uroczyście zakończyło projekt "Przytulanka pachnąca mamą", realizowany w ramach Giving Circle - Krąg Darczyńców 2016.

Przypomnijmy, iż Stowarzyszenie dostrzegło potrzeby mam oraz noworodków, które zmuszone są do przedłużonego pobytu w szpitalu ze względu na konieczność wykonania zabiegów terapeutycznych. Stowarzyszenie wsparło mamy i noworodki na oddziale krapkowickiego szpitala poprzez przekazanie ręcznie wykonanych przytulanek, które mogą towarzyszyć mamom przed i w trakcie porodu, nabierając jej zapach, a kiedy niemowlę będzie musiało zostać zabrane przez personel szpitala w celu przeprowadzenia specjalistycznych zabiegów terapeutycznych przytulanka pachnąca mamą będzie mu towarzyszyć, przypominając chodź w tak minimalnym stopniu o jej bliskości.

6 października 2016 roku w Galerii Sztuki w Leśnicy podczas Gali Giving Circle, Stowarzyszenie otrzymało łącznie kwotę w wysokości 3 550 zł. Dzięki otrzymaniu tak wysokiej darowizny Panie ze Stowarzyszenia Twórców i Artystów Pasja mogły przygotować łącznie 200 szt. różnokolorowych przytulanek.

W dniu wczorajszym w Galerii Studnia nastąpiło uroczyste przekazanie, na ręce Pana Prezesa Marcina Misiewicza, ostatnich już przytulanek.

Wszystkim Darczyńcom jeszcze raz serdecznie dziękujemy,
a Stowarzyszeniu Twórców i Artystów Pasja gratulujemy
świetnej inicjatywy i znakomitej realizacji projektu!

Zapraszam do mini galerii  

 

Powrót na stronę główną