Od 3 lutego 2020 r. zmianie ulegają godziny otwarcia biura Stowarzyszenia.

Ankieta monitorująca realizację w trakcie operacji dla Beneficjentów w ramach „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność” Stowarzyszenia Kraina św. Anny objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Szanowni Beneficjenci, w celu monitoringu realizowanych wskaźników zapisanych w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia Kraina św. Anny na lata 2014-2020, prosimy o wypełnienie ankiety pośredniej tj. ankiety monitorującej realizację w trakcie operacji dla Beneficjentów.

Zebrane dane pozwolą nam na oszacowanie osiągniętych tzw. kamieni milowych do końca roku 2018. W celu ułatwienia komunikacji z biurem Stowarzyszenia, przygotowaliśmy dla państwa ankietę w wersji elektronicznej, wypełnianej za pomocą formularza Google dostępnej w linku poniżej:

Ankieta monitorująca realizację w trakcie operacji PROW 2014-2020

Ponadto dokument w wersji edytowalnej do pobrania jest na naszej stronie internetowej w zakładce dokumenty do pobrania.

Wypełniony dokument można dostarczyć w wersji papierowej osobiście w godzinach od 7.00 do 15.00 w biurze Stowarzyszenia II piętro pok. 228 budynku Starostwa Powiatowego w Krapkowicach lub pocztowo na adres:

Stowarzyszenie Kraina św. Anny

ul. Kilińskiego 1

47-303 Krapkowice

Prosimy o wypełnienie ankiet do 31 lipca 2018 r.

Dziękujemy!

 

 

Powrót na stronę główną