Od 3 lutego 2020 r. zmianie ulegają godziny otwarcia biura Stowarzyszenia.

Konkurs - I Międzynarodowy festiwal tortów, ciast i ciasteczek

Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak organizuje I Międzynarodowy Festiwal tortów, ciast i ciasteczek. Chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

„I Międzynarodowy Festiwal Tortów- Ciast -Ciasteczek” to innowacyjna forma promocji regionów poprzez wykonanie tortu, który w swojej formie i dekoracji będzie przedstawiał zamek, pałac, dworek. To także prezentacja słodkiej pamiątki nawiązującej do zasobów kulturowych , historycznych i przyrodniczych Opolszczyzny. Festiwal ma charakter tematyczny. Tematem przewodnim pierwszej edycji są Zamki- Pałace- Dworki. Impreza ta pozwoli  na zapoznanie uczestników konkursu, odwiedzających festiwal  i wszystkich, do których dotrze informacja medialna,  z tematyką zasobów historycznych na obszarze, na weryfikację swojej wiedzy na temat ciekawych obiektów oraz zachęci do ich odwiedzenia.  

Zatem jeśli potrafisz wykonać tort w kształcie opolskiego zamku, dworku, pałacu– ten konkurs jest dla Ciebie!

Termin zgłoszeń do 15.02.2016

Formularz zgloszeniowy, regulamin konkursu oraz galerię zamków, pałaców i dworów znajdziesz w zakładce "Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek". LINK: http://stobrawskiszlak.pl/731/2015/miedzynarodowy-festiwal-tortow-ciast-i-ciasteczek.html

Powrót na stronę główną