Od 3 lutego 2020 r. zmianie ulegają godziny otwarcia biura Stowarzyszenia.

Kto Trafił a kto Chybił? Rozstrzygnięcie konkursu

 

Ogłoszony 6 listopada konkurs "Chybił - Trafił z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich" zakończył się 15 listopada 2018 r. Krótki test jednokrotnego wyboru został przygotowany na wyszukiwarce internetowej Google z myślą o pełnoletnich użytkownikach Internetu. Miał on na celu sprawdzenie poziomu wiedzy mieszkańców obszaru Stowarzyszenia Karina św. Anny na temat działalności i funkcjonowania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na terenie województwa opolskiego. Głównym zamierzeniem ogłoszonego konkursu była także popularyzacja działalności Lokalnej Grupy Działania wewnątrz i na zewnątrz obszaru Stowarzyszenia Kraina św. Anny.

Wystarczyło usiąść wygodnie przed komputerem, odwiedzić stronę internetową www.annaland.pl lub Facebook i rozwiązać test. Tak właśnie zrobiło siedmiu uczestników. Konkurs adresowany był do wszystkich pełnoletnich mieszkańców obszaru Kraina św. Anny. Zgłoszenie pani Karoliny Kasza zamieszkałej w Kędzierzynie-Koźlu nie spełnia tego wymogu. Jednakże ze względu na wykazane zaangażowanie i dużą wiedzę dotyczącą obszaru Stowarzyszenia Kraina św. Anny postanowiono o nagrodzeniu w/w uczestnika.

Siedmioro mecenasów wiedzy wyłonionych w konkursie "Chybił - Trafił z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich" otrzymają nagrody w formie materiałów promocyjnych Stowarzyszenia Kraina św. Anny:

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY

 

Powrót na stronę główną