Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konkurs DL 2019

Stowarzyszenie Kraina św. Anny przy współpracy z Stowarzyszeniem Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce realizuje Program Działaj Lokalnie finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Celem programu jest aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego. Jego realizacji służy organizowanie konkursów grantowych, w których wspierane są projekty inicjujące współpracę mieszkańców z małych miejscowości.

Znalezione obrazy dla zapytania działaj lokalnie Znalezione obrazy dla zapytania akademia rozwoju filantropii w Polsce Znalezione obrazy dla zapytania pafw

 

Nasz Afiliowany Ośrodek Działaj Lokalnie działa na obszarze 10 gmin:
Krapkowice, Gogolin, Zdzieszowice, Walce, Strzelce Opolskie, Jemielnica, Ujazd, Leśnica, Izbicko i Tarnów Opolski.

 

 

Wnioski można składać poprzez elektroniczny generator od 16.04.2019 do 16.05.2019 r.

Aktualności:

 • Czwarta edycja Działaj Lokalnie zakończona

  Brak opisu obrazka
  W Centrum Przesiadkowym w Gogolinie 23.01.2020 roku została podsumowana i zakończona kolejna, czwarta edycja programu Działaj Lokalnie w Krainie św. Anny.
  Data publikacji: 24-01-2020 14:52
 • Zaproszenie na Galę Działaj Lokalnie

  Brak opisu obrazka
  Serdecznie zapraszamy na coroczne podsumowanie zrealizowanych projektów w ramach programu "Działaj Lokalnie". Tegoroczna Gala odbędzie się w Centrum Przesiadkowym w Gogolinie (przy Palcu Dworcowym 3).
  Data publikacji: 13-01-2020 15:03
 • Jak to pierwyj bywało w ramach Działaj Lokalnie

  Brak opisu obrazka
  W Tarnowie Opolski odżywają dawne wspomnienia w ramach projektu „Jak to pierwyj bywało” w ramach programu Działaj Lokalnie. Trwają nagrania wspomnień osób starszych. Bywa wzruszająco i zabawnie.
  Data publikacji: 08-11-2019 08:19
 • Podsumowanie projektu "Historia Piotrówki - naszym bogactwem"

  Brak opisu obrazka
  Stowarzyszenie Odnowy Wsi Piotrówka zakończyło realizację projektu „Historia Piotrówki – naszym bogactwem” w ramach programu Działaj Lokalnie. W dniu 30 października 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie ekspozycji z udziałem zaproszonych gości.
  Data publikacji: 04-11-2019 14:37
 • Wycieczka do Kopalni Wapienia w Górażdżach

  Brak opisu obrazka
  We wtorek 8 września 2019 r. Towarzystwo Przyjaciół Krapkowic zorganizowało kolejną, ostatnią w cyklu, wycieczkę w ramach projektu „Dziedzictwo przyrodniczo-historyczne Krainy Św. Anny”, który jest częścią programu Działaj Lokalnie współfinansowanego przez Stowarzyszenie Kraina św. Anny i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
  Data publikacji: 14-10-2019 14:57
 • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

  Brak opisu obrazka
  Wspólnego czasu mamy coraz mniej, dlatego jest on tak cenny. Wielu rodziców nie bardzo jednak wie, jak najlepiej go wykorzystać i stworzyć dziecku cudowne wspomnienia.  Z gotowymi rozwiązaniami dla rodziców przyszło Stowarzyszenie Tęczowa Szósteczka wraz z Przedszkolem Publicznym Nr 6 w Krapkowicach, które 23 września zorganizowało w swoim ogrodzie sensorycznym Turniej Rodzinny pod hasłem „Aktywna Rodzina i już wesoła mina”. Cała impreza została zorganizowana w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, na mocy umowy zawartej z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, we współpracy ze Stowarzyszeniem Kraina św. Anny.
  Data publikacji: 14-10-2019 10:38
 • Oj, było głośno…..

  Brak opisu obrazka
  W dniu 10.10.2019 roku po raz trzeci spotkano się w ramach projektu „Cicho, ciszej – oby było głośniej” w ramach programu "Działaj Lokalnie". Tym razem było wyjątkowo głośno i wesoło a to dlatego, że próbowano wspólnie pośpiewać wybrane piosenki.
  Data publikacji: 14-10-2019 09:49
 • Świat dziecka – moje zainteresowania, pasje

  Brak opisu obrazka
  W dniu 30.09.2019r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu „Cicho, ciszej – oby było głośniej” w ramach programu Działaj Lokalnie. Tym razem grupa pojechała do Domu Dziecka im." Janusza Korczaka” w Tarnowie Opolskim. W trakcie tego spotkania integracyjnego dowiedziano się jakie zainteresowania i pasję mają nasi młodzi przyjaciele.
  Data publikacji: 03-10-2019 13:20
 • Przystanek Rozwój

  Brak opisu obrazka
  Zakończył się cykl sześciu zajęć realizowanych dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Kraina św. Anny sfinansowanych w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Spotkania prowadzony były przez specjalistki, które od ponad 20 lat zajmują się pracą z dziećmi z różnymi dysfunkcjami. Obejmował cykl zajęć grupowych trwających dziewięćdziesiąt minut, podczas których wykorzystane zostały elementy metody integracji sensorycznej, psychomotoryki czy sensoplastyki.
  Data publikacji: 01-10-2019 08:21
 • Warsztat animacyjny - Lokalnie z pasją

  Brak opisu obrazka
  W dniu 26 września 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie przy współpracy z Żywiecką Fundacją Rozwoju odbył się warsztat animacyjny pt. "Lokalnie z pasją" podczas którego uczyliśmy się jak wychwycić potencjał, deficyty i potrzeby swojej społeczności.
  Data publikacji: 26-09-2019 14:49
 • Jak to pierwyj bywało

  Brak opisu obrazka
  Stowarzyszenie MARTINUS zaprasza na projekt "Jak to pierwyj bywało" realizowany na rzecz społeczności i mieszkańców Tarnowa Opolskiego w ramach programu "Działaj Lokalnie".
  Data publikacji: 24-09-2019 07:56
 • Lepiej słyszę to lepiej rozumiem...

  Brak opisu obrazka
  W dniu 17.09.2019 roku rozpoczęliśmy realizację naszego projektu "Cicho, ciszej - oby było głośniej". Celem projektu, którego realizatorem jest grupa nieformalna "Żywe głośniki", jest wielowymiarowa integracja Seniorów Domu Spokojnej Starości "Św. Barbara" w Kamionku, Seniorów ze środowiska Kamionka i Kamienia Śląskiego wspólnie z dziećmi z Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim i Świetlicy Młodzieżowej w Kamionku.
  Data publikacji: 19-09-2019 12:39