Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wsparcie dla szpitala - Polecamy Waszej uwadze !!

https://www.wsparciedlaszpitala.pl/

Narzędzie do zarządzania zbiórkami publicznymi na rzecz szpitali. Stworzone przez zespół naukowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i programistów Clorce. Dla szpitali, darczyńców i lokalnych koordynatorów zbiórek.

Ktokolwiek by chciał pomagać szpitalom, lub pracuje w szpitalu i chce zgłosić potrzeby, przekazujcie - ta strona pomaga łączyć tych którzy pomagają oddolnie i jednostki służby zdrowia. Wszystko jest w jednym miejscu.

Grupy facebookowe są świetne, niestety szpitale nie są w stanie koordynować pomocy z wielu źródeł. Ten system wspomaga szpitale w informowaniu o swoich potrzebach oraz wspiera chcących pomagać, w zorientowaniu się, co jest tak naprawdę potrzebne. Zarejestruj się w bazie, by pomagać z głową i nie odrywać lekarzy od pracy.

Tutaj można zgłaszać szpitale: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/ochrona-zdrowia/

Tutaj można rozeznać się w potrzebach szpitali: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/potrzeby/

Tutaj mogą się zgłaszać Ci którzy chcą pomagać: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/darczyncy/

Jeśli potrafisz pomóc wybranemu szpitalowi, zaloguj się do systemu i znajdź kontakt do Koordynatora.

Koordynator lokalny to opiekun szpitala – przyjmie Twoją deklarację pomocy, odnotuje ją w systemie, a gdy skompletuje produkty dla szpitala – zawiezie je tam w imieniu grupy Darczyńców.

Niektóre zgłoszone szpitale nie mają jeszcze koordynatorów. Są potrzebni aby wszystko działało sprawnie.

Sytuacja jest dynamiczna, bo dopisują się nowe szpitale.

W systemie są trzy profile dla osób i instytucji, które chcą wspierać szpitale: Darczyńca, Firma oraz Koordynator lokalny:

a) Darczyńca – jesteś osobą fizyczną bądź reprezentujesz małą lub średnią firmę, chcesz pomóc szpitalom ofiarując produkty lub jakąś usługę, ale nie znasz aktualnych potrzeb szpitali i nie wiesz, jak takie wsparcie przekazać;

b) Firma – duże przedsiębiorstwo, które reprezentujesz, chce wspierać szpitale, ma określone produkty i możliwości, ale nie wie, którym szpitalom mogą się one najbardziej przydać oraz z kim rozmawiać, by cały proces przebiegł sprawnie;

c) Koordynator lokalny – chcesz się bardziej zaangażować, masz naturalne zdolności organizacyjne, a nawet już organizujesz zbiórki produktów od pojedynczych darczyńców i zawozisz je szpitalom.

Deklarowanie pomocy szpitalom musi być wiarygodne. Dlatego aktywne korzystanie z systemu jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników. Wybierz swoją rolę i prześlij zgłoszenie. Otrzymasz od nas login i hasło, które umożliwią pełne korzystanie z systemu WdS.

Za projektem WdS stoi zespół 30 osób – z Fundacji PARK, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, firmy informatycznej Clorce oraz społeczników.

Facebook: https://www.facebook.com/wsparciedlaszpitala