Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

ZmalujMY coś!

w poniedziałek 18 października odbyło się w Straduni otwarcie skrzynki bookcrossingowej oraz muralu zrealizowanego w ramach projektu "ZmalujMY coś". W obecności dzieci ze szkoły oraz mieszkańców oddano do użytku kolejne pomysły zrealizowane wspólnymi siłami przy wsparciu finansowym programu Działaj Lokalnie.

 

 

 

W czwartek 2 września w Straduni odbyło się wielkie malowanie muralu. W ramach projektu "ZmalujMY coś!" został pomalowany płot wzdłuż ścieżki łączącej przedszkole i szkołę. Ma on upiększyć ten kawałek miejscowości i wywołać uśmiech u przechodzących tamtędy spacerowiczów. W malowanie zaangażowały się nie tylko dzieci, ale także dorośli, a zwieńczeniem wspólnego wysiłku było ognisko i wspólna zabawa.

 

 


W Straduni w ramach programu Działaj Lokalnie realizowany jest projekt "ZmalujMY coś!". Polega on na zagospodarowaniu betonowego płotu, na którym powstanie mural, zaprojektowany i przygotowany wspólnie przez mieszkańców miejscowości.

Brak opisu obrazka

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina św. Anny. Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Opolskiego.