Od 3 lutego 2020 r. zmianie ulegają godziny otwarcia biura Stowarzyszenia.

III Konsultacje społeczne

W wyniku zmiany rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015r. w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” oraz zmianą wytycznych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” - Stowarzyszenie Krainy św. Anny informuje o zmianach i konsultacjach społecznych.  

W dniu dzisiejszym w godzinach 16.00-17.00 w Leśnicy przeprowadzamy konsultacje społeczne w zakresie zmian Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez Społeczność tzw. LSR dla obszaru Stowarzyszenia Kraina św. Anny wraz z procedurami. Zmiany wynikają z Wytycznych nr 2/1/2016 w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Propozycje zmian (oznaczone kolorem żółtym i niebieskim):

 

Jednocześnie informujemy, że do 10 październik 2016r. przyjmujemy uwagi, sugestie w formie telefonicznej 774467130 lub mailowej nabory@annaland.pl

 

Dzień otwartych drzwi poniedziałek 7 i 10 październik (tj. piątek i poniedziałek).

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za udział w konsultacjach społecznych

Powrót na stronę główną