Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

W Gminie Gogolin realizują projekt grantowy "Do tańca Cię zachęcamy,wspólny pomysł na spędzenie wolnego czasu mamy"

W ramach projektu „Do tańca cię zachęcamy - wspólny pomysł na spędzenie czasu wolnego mamy”  do tej pory odbyły się :

5 września - spotkanie organizacyjne wraz z pokazami tańca w wykonaniu tancerzy ze szkoły MAESTRO, podczas którego młodzi tancerze przedstawili podstawowe kroki tańców standardowych i latyno-amerykańskich następnie  zachęcili wszystkich do uczestnictwa w projekcie. Również na każdego z uczestników czekało wiele atrakcji i konkursów tanecznych podczas zabawy tanecznej przygotowanej z okazji rozpoczęcia projektu, każdy z przybyłych uczestników mógł zaprezentować swoje umiejętności oraz zmierzyć się w konkursach, zarówno ci najmłodsi jak i najstarsi .

Kolejnym punktem projektowym było spotkanie grupy amatorskiej  miłośników tańca oraz uczestnictwo w zajęciach tanecznych w dniu 17 września.

8 i 9 października odbyły się kolejne zajęcia taneczne z instruktorem. Na samym początku do uczestnictwa  zostali zaproszeni najmłodsi, dla których przygotowano blok zajęć tanecznych na wesoło. Po odbytych zajęciach na parkiet wyszły amatorskie pary taneczne z terenu powiatu krapkowickiego, by zmierzyć się w swych dotychczasowych umiejętnościach. Następnie na wszystkich przybyłych czekała zabawa taneczna w rytmach disco.

Kolejne zajęcia planujemy :
3 listopad - szkoła podstawowa w Zakrzowie świetlica - aerobic
5 listopada osp Obrowiec - taniec towarzyski

Autor: P.Blania

21.10.2016r.