W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo od dnia 12 października 2020 r. ulega zmianie organizacja pracy Biura.

Dziękujemy wszystkim grantobiorcom za zrealizowane projekty "Działaj Lokalnie"!

W dniu 27 stycznia 2017r. w gospodarstwie Agroturystycznym Pani Teresy Kern w Walcach odbyło się spotkanie podsumowujące program "Działaj Lokalnie IX" Stowarzyszenia Kraina św. Anny, na które licznie przybyli grantobiorcy, oraz osoby zainteresowane kolejną edycją.

Gości przywitała Pani Prezes Ewa Maria Piłat oraz Wójt Walec Bernard Kubata.

Każdy z grantobiorców miał możliwość przedstawienia zrealizowanych projektów. Nie obyło się bez degustacji pysznej grochówki z Grocholubia, którą ugotowały dla nas panie z grupy nieformalnej "Kobiety z Grocholubia", a także pokazu tańca latynoskiego, który przygotowało dla nas Stowarzyszenie Kraina Białej Damy. W miłej atmosferze grantobiorcy opowiadali o swoich dokonaniach:

Na koniec Pani Ewa Maria Piłat pogratulowała wszystkim uczestnikom ciekawych projektów, oraz przedstawiła założenia na kolejną edycję, którą mamy nadzieję rozpocząć jak najszybciej.

Nasze spotkanie zostało zaprezentowane przez TVP Opole w Kurierze Opolskim, zapraszamy do obejrzenia klikając na poniższy link:

https://opole.tvp.pl/28843787/29-stycznia-2017

Jeszcze raz wszystkim grantobiorcom dziękujemy i gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu!

 

 

 

 

Powrót na stronę główną