Od 3 lutego 2020 r. zmianie ulegają godziny otwarcia biura Stowarzyszenia.

Publikacja OROT doceniona w konkursie Magellana 2016

Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbyły się coroczne "Międzynarodowe Targi Książki", podczas których wręczono nagrody dla najlepszych wydawnictw turystycznych w Polsce. W tym roku w konkursie o nagrodę Magellana rywalizowały 54 tytuły z największych firm wydawniczych w Polsce.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż wyróżnienie w kategorii przewodnik kieszonkowy  w konkursie Nagroda Magellana 2016 otrzymało wydawnictwo Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej "Informator. Szlak Kulinarny Opolski Bifyj"
W trakcie wręczania nagród OROT reprezentował Dyrektor Pan Piotr Mielec, który osobiście odebrał wyróżnienie. Warto podkreślić, iż w tej kategorii nie było nagrody głównej. Jury przyznało jedynie wyróżnienia w tej kategorii  .

Wydawnictwo przygotowane zostało w ramach projektu pn. Wsparcie promocji i rozwoju sieciowania Szlaku Kulinarnego Województwa Opolskiego Opolski Bifyj w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla województwa opolskiego na lata 2016-2017 ze środków Schematu II Pomocy Technicznej PROW na lata 2014-2020 – Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Warto przypomnieć, że rok wcześniej w tym samym konkursie główną nagrodę w kategorii przewodnik kulinarny zdobył „Przyjazny Przewodnik Kulinarny Opolski Bifyj.”  Książka ta stała się najlepszym przewodnikiem kulinarnym w Polsce 2015 roku.

Nagrody Magellana to najwyższe i najważniejsze wyróżnienie w kraju w tej dziedzinie. OROT już wielokrotnie pokazał, że jest w stanie konkurować ze znanymi i uznanymi wydawnictwami, działającymi od wielu lat na rynku księgarskim.

Wydawnictwo do pobrania:

http://orot.pl/download/attachment/4144/informator-szlak-kulinarny-opolski-bifyj.pdf

Serdecznie gratulujemy!

Powrót na stronę główną